Pokaż się światu - Założ Konto
Facebook Fan Page
English Section
 
Data -
 

Odbierz Bonus:
100 zł
350 zł
250 zł
000 zł
200 zł
600 zł
123 zł
840 zł
200 zł
120 zł
111 zł


Reklama już od 5zł dziennie!,
napisz na adres: reklama@goal24.org
Artykuły - Zbiór materiałów poświeconych tematyce bukmacherskiej


Bukmacherzy

Mistrzostwa Swiata 2014 - Promocje

Mistrzostwa Swiata w pilce noznej, z jednej strony ogromne sportowe wydarzenie celebrowane na calym świecie, z drugiej strony najlepszy czas dla bukmacherów oraz osob obstawiających zaklady.
(czytaj więcej...)
W pogoni za najwyzszymi kursami...

W pogoni za najwyższymi kursami...

Wiele osób nie zwraca uwagi na wysokość kursów, po jakich obstawia dane zdarzenie, wychodząc z założenia ze niewielka różnica w kursie nie ma znaczenia. Nic bardziej mylnego.
(czytaj więcej...)
Gieldy

Giełdy Sportowe...

Jestem przekonany że każdy z Was już słyszał o giełdach sportowych lub ich głównym przedstawicielu - firmie Betfair. Dla tych, którzy nie mają pojęcia o czym mowa, krótkie wprowadzenie. Giełdy sportowe działają w zbliżony sposób do giełd papierów wartościowych czy giełd walutowych, handlujemy zakładami, kupujemy i sprzedajemy wybrany typ przed lub w trakcie spotkania. Transakcje dokonujemy za pomocą giełdy, ale zakłady zawieramy z innymi graczami.
(czytaj więcej...)
Bukmacherzy

Bukmacherzy - który jest najlepszy?

Nie ma najlepszego bukmachera i nie wierzcie, gdy ktoś Wam zachwala tego jedynego! Jest grupa dobrych i bardzo dobrych bukmacherów, ale zależnie od naszego stylu gry i potrzeb czasami nawet warto grac u tych "słabych".
Prawidłowy wybór bukmachera, u którego będziemy grac to podstawa sukcesu. W pierwszej kolejności musimy się zastanowić czy potrzebujemy bukmachera z polską wersją językową strony i polskim serwisem, czy język angielski nie stwarza nam problemów i sobie poradzimy w tej materii.
(czytaj więcej...)
Bukmacherzy

Historia zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie na dobrą sprawę są tak stare jak sam sport. Bo tam gdzie są zwycięzcy i przegrani, tam może być zakład. Pierwsze kości do gry znaleziono na terenach Mezopotamii. Jak się szacuje już 4000 lat p.n.e. babilońscy żołnierze organizowali wyścigi konne, a w Chinach 2300 lat p.n.e. i w Tebach 1500 lat p.n.e. grano o niewolników. (czytaj więcej...)
Bukmacherzy

Zarządzanie w zakładach bukmacherskich

Po co zarządzać?
Dlaczego niektórzy ludzie są bogatsi od innych? Czy pracują więcej? Czy pracują ciężej? Nie. Pracują m¹drzej.
Odpowiedz na pytanie po co zarządzać wydaje się być banalna. Zarządzanie zwiększa kapitał na grę, zmniejsza ilość poświęconego na grę czasu i ułatwia pracę.
W tym artykule omówię 3 najważniejsze czynniki zarządzania w zakładach bukmacherskich: (czytaj więcej...)
Bukmacherzy

Selekcja typerów

Jeśli nie masz pojęcia o diamentach, poznaj jubilera
Warren Buffett

Ten artykuł jest kwintesencją mojego wieloletniego doświadczenia. Kieruję go głównie do początkujących graczy. Moim celem jest pokazanie na co warto zwrócić uwagę, jak wykonać analizę typów lub co można jeszcze dopracować. (czytaj więcej...)
Bukmacherzy

Rodzaje zakładów

- Kursy meczu
- Under/Over
- Podwójna szansa
- Handicap
(czytaj więcej...)
Bukmacherzy

Handicap

- Co to jest handicap
- Handicap europejski
- Handicap azjatycki
- Dlaczego handicap azjatycki
- Zależności między handicapami
(czytaj więcej...)