Pokaż się światu - Założ Konto
Facebook Fan Page
English Section
 
Data -
 

Odbierz Bonus:
100 zł
350 zł
250 zł
000 zł
200 zł
600 zł
123 zł
840 zł
200 zł
120 zł
111 zł


Reklama już od 5zł dziennie!,
napisz na adres: reklama@goal24.org
Artykuły - Zbiór materiałów poświeconych tematyce bukmacherskiej


Bukmacherzy - który jest najlepszy?

Nie ma najlepszego bukmachera i nie wierzcie, gdy ktoś Wam zachwala tego jedynego! Jest grupa dobrych i bardzo dobrych bukmacherów, ale zależnie od naszego stylu gry i potrzeb czasami nawet warto grac u tych "słabych". Prawidłowy wybór bukmachera, u którego będziemy grać to podstawa sukcesu.

W pierwszej kolejności musimy się zastanowić czy potrzebujemy bukmachera z polską wersją językową strony i polskim serwisem, czy język angielski nie stwarza nam problemów i sobie poradzimy w tej materii. Język polski jest obecny wśród kilku bukmacherów, najpopularniejsi to: expekt, unibet i bet365. Są to wiarygodne firmy obecne na naszym rynku od dawna. Następnie powinniśmy przeanalizować oferty każdego bukmachera pod kątem, jakie dyscypliny oraz jakie zakłady zamierzamy grać. Są firmy specjalizujące się w sportach amerykañskich, inne w piłce nożnej a jeszcze inne w wyścigach konnych. U jednych znajdziemy bogatą i korzystną ofertę na handicapy azjatyckie a u innych bogatą ofertę na mało popularne zakłady (strzelec bramki, kartki, rzuty rożne).

Po tej selekcji powinniśmy zastanowić się, za jakie kwoty będziemy grać. Jeśli nasza stawki nie będą przekraczać 200-300zl to większość serwisów stoi przed nami otworem. Gdy zamierzamy grać za kwoty powyżej 2000zl to nasze pole manewru jest znacznie ograniczone. Bukmacherzy, którzy nie boją się przyjmować wysokich zakładów to na przykład Pinnacle czy CanBet, który uchodzi za firmę z najwyższymi limitami, jednocześnie z wysokimi kursami. Duża liczba firm pozwala nam początkowo grać za wysokie stawki, ale kiedy będziemy wygrywać zbyt często to zaczną nakładać na nas limity. Z problemem tym nie spotkałem się u takich bukmacherów jak 188Bet, William Hill czy Paddy Power. Kiedy zawęzimy znacznie grupę bukmacherów powinniśmy się zastanowić nad metodami wpłat i wypłat. Sprawd¼cie zanim założycie konto czy będziecie w stanie dokonywać bezproblemowo transakcji pomiedzy Waszym kontem i kontem bukmachera. Ostatnim punktem jest sprawdzenie wiarygodności bukmachera. Najprostszy sposób to wpisanie jego nazwy w google i zapoznanie się z opiniami na temat danej firmy. Możemy również zapoznać się z pozycją firmy w rankingu prowadzonym przez serwis specjalizujący się w ocenie firm bukmacherskich. Należy uważać na nowe firmy, które kuszą nas wysokimi bonusami. W takich wypadkach radzimy dokładnie sprawdzić informacje na temat takiego bukmachera.

Na zakoñczenie chciałbym dodać że nie powinniśmy się ograniczać do jednej firmy. Warto grac u kilku bukmacherów, aby mieć pole manewru. Poniżej zamieszczamy listę bukmacherów znajdujących się na najwyższych miejscach w wielu rankingach oraz tych z bardzo dobrymi opiniami wśród samych graczy.
5dimes Bookmaker Pinnacle BetDSI Betfair Ladbrokes William Hill Bodog Eurobet BetOnline BetPhoenix Centrebet JustBet BlueSQ PaddyPower 888sport Bet365 IASbet Expekt Unibet Gamebookers Interwetten Betfred 10Bet 12Bet 188Bet CanBet


Autor: skalcik
Data: 12.03.2011