Pokaż się światu - Założ Konto
Facebook Fan Page
English Section
 
Data -
 

Odbierz Bonus:
100 zł
350 zł
250 zł
000 zł
200 zł
600 zł
123 zł
840 zł
200 zł
120 zł
111 zł


Reklama już od 5zł dziennie!,
napisz na adres: reklama@goal24.org
Artykuły - Zbiór materiałów poświeconych tematyce bukmacherskiej


Giełdy Sportowe...

Jestem przekonany że każdy z Was już słyszał o giełdach sportowych lub ich głównym przedstawicielu - firmie Betfair. Dla tych, którzy nie mają pojęcia o czym mowa, krótkie wprowadzenie. Giełdy sportowe działają w zbliżony sposób do giełd papierów wartościowych czy giełd walutowych, handlujemy zakładami, kupujemy i sprzedajemy wybrany typ przed lub w trakcie spotkania. Transakcje dokonujemy za pomocą giełdy, ale zakłady zawieramy z innymi graczami. Dzięki temu to my ustalamy kurs a nie bukmacher. Jedynie musimy znale¼ć osobę, która będzie gotowa przyjąć nasz zakład. Giełda za pośrednictwo pobiera opłatę. Początkowo jest to 5% od zysku (nie od wygranej), z czasem może ona spaść, jeśli dokonujemy odpowiedniej ilości transakcji.

Dobrze, dlaczego zawracam Wam głowę giełdą, jeśli Wy chcecie grać u bukmachera? Otóż, giełda może pełnić role klasycznego bukmachera. Nikt nie nakazuje Wam kupować i sprzedawać zakładów. Możecie po prostu obstawiać to, co Was interesuje! Betfair reklamuje się że aż w 20% zakładów ma lepsze kursy niż konkurencja. To prawda jednak nigdy nie są to kursy na faworytów. Warto używać tego serwisu do gry na underdogow, na remisy i inne mniej popularne zdarzenia. Ogromnym plusem giełdy jest brak limitów na dane spotkanie, jedynie ilość pieniędzy na rynku może nas ograniczyć! Pewnie niejeden raz zdarzyło Wam się spotkać z ograniczeniem do 100-200 dolarów albo niższym chcąc obstawić wydarzenie bardziej egzotyczne - w rozumieniu bukmacherów np. polska siatkówkę. Teraz wszelkie limity przestają istnieć.

Kolejnym plusem giełdy jest możliwość obstawiania zakładów na żywo. Owszem większość bukmacherów też ma taką opcję zaraz ktoś zauważy. Zgadzam się, jednak na giełdzie przechodzimy w inny wymiar obstawiania LIVE. Porównując kursy live na giełdzie z tymi u bukmacherów, nikt z Was nie będzie więcej obstawiał u tych drugich! Na giełdzie po strzeleniu bramki, rynek jest zamrożony znacznie krócej niż u bukmachera, nikt nie blokuje zakładów do ostatniego gwizdka, co również możemy wykorzystać.

Następny atut serwisów giełdowych to możliwość używania specjalnych programów wspomagających. Dzięki aplikacjom takim jak: BetAngel, GeeksToy ... możemy znacznie ułatwić, zautomatyzować swoją grę. Co te programy potrafią? Otóż możemy ustawić zakres spotkañ, jakie nas interesują (ramy czasowe, ligi, lub określone kursy w momencie startu spotkania) i ustalić pewne zachowania na przykład w przypadku gola dla drużyny gości obstaw na zwycięstwo gospodarza lub, jeśli kurs na over 2.5 wzrośnie do 2,45 obstaw ten właśnie zakład. Dla osób stosujących różne systemy gry, strategie taki program może być bardzo pomocny.

Każdego zainteresowanego osiąganiem wysokich zysków namawiam do zapoznania się z jedna z 2 popularnych giełd. Betfair to zdecydowany lider na rynku. Betdaq to równie dobry serwis jednak ze znacznie mniejsza ilością klientów, co sprawia ze płynność finansowa na niektórych rynkach jest niska. Oba serwisy, co pewien czas oferują promocje dla nowych klientów. Rejestrując się z poniższego linka otrzymacie od firmy Betfair 30Euro na początek Waszej przygody.


Autor: skalcik
Data: 11.03.2011