Pokaż się światu - Założ Konto
Facebook Fan Page
English Section
 
Data -
 

Odbierz Bonus:
100 zł
350 zł
250 zł
000 zł
200 zł
600 zł
123 zł
840 zł
200 zł
120 zł
111 zł


Reklama już od 5zł dziennie!,
napisz na adres: reklama@goal24.org
Artykuły - Zbiór materiałów poświeconych tematyce bukmacherskiej


Mistrzostwa Świata 2014 - Promocje

Mistrzostwa Swiata w piłce nożnej, z jednej strony ogromne sportowe wydarzenie celebrowane na całym świecie, z drugiej strony najlepszy czas dla bukmacherów oraz osob obstawiających zaklady. Firmy bukmacherskie prześcigają sie w ofertach promocyjnych aby przyciągnąć pod swoje skrzydla nowych graczy.

Lista firm jak i promocji jest bardzo dluga. WilliamHill ma dla nas 3 ciekawe oferty specjalne.

Pierwsza z nich to zwrot stawki przy wyniku 0:0. Niewielu z nas lubi nudny bezbramkowy remis i ten bukmacher to rozumie. Promocja ta dotyczy zakladów na dokladny wynik oraz wynik do przerwy/wynik koncowy.

Kolejna promocja jest dla osob obstawiających tasiemce. Jeśli zagrasz kupon z 6 lub wiecej zakladow i tylko jednego nie trafisz, jakze często nam sie to zdarza, http://sports.williamhill.com/bet/pl zwroci nam naszą stawkę.

Ostatnia promocja sa zaklady na pierwszego strzelca. W przypadku gdy nasz faworyt nie strzeli pierwszego gola, ale strzeli drugiego otrzymujemy zwrot zakladu. Wszystkie te oferty sprawiają ze nasza gra moze przynieść ciekawe wyniki i wieksze sumy na naszych kontach.

Dodatkowo dla nowych graczy bukmacher przygotowal oferte specjalna, postaw 10 funtów a otrzymasz 20 funtów na gre GRATIS!!! Pamietajcie o kodzie promocyjnym WC20 przy zakladaniu konta.

Konkurencja równiez kusi ciekawymi ofertami, warto się z nimi zapoznać, jednak przy wyborze firmy w której będziemy grać nalezy pamiętać równiez o reputacji, William Hill ma ją nieposzlakowaną, wysokich kursach, dobrej ofercie, polskiej wersji strony, przyjaznej obsludze klienta oraz szybkości i latwości w dokonywaniu tranzakcji. W tym przypadku wszystkie punkty są spelnione. Wysokich wygranych!!!Autor: skalcik
Data: 12.06.2014